AHŞAP İŞLEME MAKİNESİ CNC FREZE MAKİNESİ
Raptor Ultra güçlü gövde yapısı ve gelişmiş konfigürasyonu ile nesting ve delik uygulamalarınız için üst seviyeçözümler sunar. Farklı uygulamaları tek makinede gerçekleştirebilen yapısı ile esnek üretime imkan sağlar. Tam otomatik üretim hattı ile makine yükleme ve boşaltma işlemlerini otomatik olarak yapar. Makine ile ahşap, plastik, alukobond, aluminyum, kompozit vb. farklı tip malzemelerin işlenmesi mümkündür.

Freze uygulamalarında
Mükemmel sonuçlar
9 kW HSK F63 bağlantısıyla son teknoloji spindle motor 3D işleme dahil freze uygulamalarınızda mükemmel sonuçlar almanıza imkan sağlar. Opsiyonel olarak eklenebilen 4 eksen konfigürasyonu ile özel işlemelerinizi tek bir makinede uygulayın. Farklı aggregate seçenekleri ile esnek üretim yapın.

Müşteri ihtiyaçlarına uyarlanabilen Yüksek performanslı  delik ünitesi

       Makine üzerinde müşteri ihtiyaçlarını dikkate alarak farklı delik ünitesi opsiyonları eklenebilmektedir. Yüksek Performanslı delik ünitesi yardımıyla farklı çaplarda dik delik, yan delik ve kanal açma uygulamaları gerçekleştirilebilir

SABİT TAKIM
DEĞİŞTİRME ÜNİTESİ

HAREKETLİ TAKIM
DEĞİŞTİRME ÜNİTESİ

OTOMATİK
ETİKETLEME VE HİZLAMA SİSTEMİ

Raptor Ultra Line, güçlü gövde yapısı ve gelişmiş konfigürasyonu ile seri üretim yapan firmalar için üst seviye çözümler sunar. Tam otomatik üretim hattı ile makine yükleme ve boşaltma işlemlerini otomatik olarak yapar.

CNC Freze  Makinaları  Grubu ve Diğer Ürünlerde Türkiye’nin En Büyük Makina  Çeşidine sahip Fatih Makina ile hemen iletişime geçebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı belirlemede sizlere uzman ekibimiz yardımcı olacaktır.

Sohbete Başla
Merhaba Yardımcı Olmamızı İster Misiniz
Temsilcimizden Hemen Bilgi Almak İster Misiniz ?
Call Now Button