AHŞAP İŞLEME MAKİNESİ CNC DELİK MAKİNESİ

GO! hat delik makinesi seri ve efektif delik uygulamaları için benzersiz çözüm.
Yenilikçi yapısı ile GO! panelin 5 yüzeyinde hasas ve hızlı delik ve freze uygulamalarını gerçekleştirebilir. Freze motor eklentisi ve otomatik takım değiştirme opsiyonları ile GO! delik işlemleri dışında farklı uygulamalarda da kullanılabilir.
Efektif kullanımı sayesinde üretimde verimliliğinizi arttırın. “

Freze uygulamalarında

Mükemmel sonuçlar

5,5/9 kW manuel ve ISO 30 / HSK F63 otomatik takım değiştirme bağlantı seçenekleri ile sunulan freze motoru 3D işleme dahil freze uygulamalarınızda yüksek performans ile mükemmel sonuçları garanti eder.

Müşteri ihtiyaçlarına uyarlanabilen

Yüksek performanslı delik ünitesi

Makine üzerinde müşteri ihtiyaçlarını dikkate alarak farklı delik ünitesi opsiyonları eklenebilmektedir. Yüksek Performanslı delik ünitesi yardımıyla farklı çaplarda dik delik, yan delik ve kanal açma uygulamaları gerçekleştirilebilir.

Otomatik

Takım değiştirme

ATC modeli ile birlikte sunulan otomatik takım değiştirme ünitesi farklı tip takımların hızlı ve kolay şekilde değiştirilmesini sağlar.

CNC Freze  Makinaları  Grubu ve Diğer Ürünlerde Türkiye’nin En Büyük Makina  Çeşidine sahip Fatih Makina ile hemen iletişime geçebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı belirlemede sizlere uzman ekibimiz yardımcı olacaktır.

Sohbete Başla
Merhaba Yardımcı Olmamızı İster Misiniz
Temsilcimizden Hemen Bilgi Almak İster Misiniz ?
Call Now Button