Ayza Mızrak 

Makinaları

az-plus-tiptronic-3200_1_edited.jpg

Tiptronik Az

Plus 3200 

AYZA MIZRAK tarafından üretilen AZ Plus Seri yatar daire testerelerimiz amatör, yarı profesyonel ve profesyonel kullanıcılara yönelik hassas, seri üretim yapan küçük ve orta ölçekli firma müşterilerimize yönelik çizicili yatar daire testere makinamızdır.

classic-2200_1_edited.jpg

Classic 2200

AYZA MIZRAK tarafından üretilen Classic Seri yatar daire testere makinalarımız amatör ve profesyonel kullanıcılara yönelik ekonomik seri olarak cazip fiyatlar ile ürün gamımızda yer almaktadır.

 

Yüksek kaliteli ve hassas kesim ile öne çıkın. Tüm makinalarımızın şaselerinde yüksek kalite çelik şase ve ağır iş koşullarına dayanıklı kaynak kullanılmaktadır.

gold-2800_1_edited.jpg

Gold 2800

AYZA MIZRAK tarafından üretilen Gold Seri yatar daire testerelerimiz amatör, yarı profesyonel ve profesyonel kullanıcılara yönelik hassas, seri üretim yapan küçük ve orta ölçekli firma müşterilerimize yönelik çizicili yatar daire testere makinamızdır.. Gold serilerinde Alüminyum arabası sistemi daha güçlüdür. Yüksek kaliteli ve hassas kesim ayrıcalık değildir.

gold-plus-3800-tiptronic_2_edited.jpg

Gold Plus 3800

Gold Plus  serilerinde Alüminyum arabası sistemine ilave olarak otomatik veya manuel  testere yükseklik ayarı ve açı ayarı yapılabilmektedir.

 

Kullanıcı dostu; yüksek kaliteli ve hassas kesim ayrıcalık değildir.