Hakkımızda

FATİH AHŞAP VE PVC MAK. SAN. TİC.LTD. ŞTİ ‘nin 1978 yılında İbrahim Çıkladilmez tarafından kurulan işletmemiz 2006 yılından itibaren Oğulları Mehmet Ve Nuh Çıkladilmez’ e devredilerek hızlı bir kalkınma dönemine girmiştir. Öncelikle misyonu pazarlama ve teknik departmanlarındaki eğitimli ve uzman kadrosuyla yurt içinde ve yurt dışında müşterilerine samimi, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Öncelikli hedefimiz firmamızı uluslararası arena da lider konuma getirmek ve bunun paralelinde, uzun süreli müşteri memnuniyeti kalitemizden terminimize kadar her konuda planlı hareket ediyor ve her geçen gün ilerleyerek gelişiyoruz. Makine parkurunuzda yenilikçi çözümlerde buluşmak dileğimizle ...

Vizyonumuz
Makine Endüstrisinde müşterilerimizin makine ihtiyaçlarına yönelik en modern teknoloji ve yüksek performans beklentilerini, ( teknolojinin sunduğu olanakları kullanarak ) bilgi birikimi, teknolojisi, etkin ve uzman ekibi (çalışanları) ile çözümler sunarak karşılayabilen sektöründe lider, saygın ve öncü bir marka olmak.

Misyonumuz

İnsan ve teknolojiye sürekli yatırım yapmak suretiyle, kaliteli makineleri en uygun fiyatlarla zamanında pazara sunmak. Hem ürün çeşitliliği hem de hızlı ve zamanında servis esasına dayalı şirket organizasyonu ile faaliyetini kusursuz kılmak. Müşterilerimizin güvenini, ürünlerimizin kalitesini ve verdiğimiz hizmetin devamlılığını her türlü ticari kaygının üzerinde tutmak. Makine sektörüne katkıda bulunmak.