AES Makinaları

aes-raptor-ultra.png

RAPTOR

Raptor Ultra güçlü gövde yapısı ve gelişmiş konfigürasyonu ile nesting ve delik uygulamalarınız için üst seviyeçözümler sunar. Farklı uygulamaları tek makinede gerçekleştirebilen yapısı ile esnek üretime imkan sağlar. Tam otomatik üretim hattı ile makine yükleme ve boşaltma işlemlerini otomatik olarak yapar.   

extreme-top-bg.png

EXTREME

Extreme güçlü gövde yapısı ve gelişmiş konfigürasyonu ile nesting ve delik uygulamalarınız için üst seviye çözümler sunar. Farklı uygulamaları tek makinede gerçekleştirebilen yapısı ile esnek üretime imkan sağlar. Tam otomatik üretim hattı ile makine yükleme ve boşaltma işlemlerini otomatik olarak yapar.

flexa-pro.png

FLEXA PRO

Flexa Pro serisi giriş seviye uygulamaları için tasarlanmıştır. Ahşap, plastik, alüminyum, pvc, alikobant vb. malzemeleri hızlı ve hassas şekilde işleyebilir.Ek opsiyonlarile kapı kilit, menteşe, kol yeri açılabilir.

nova-top-bg.jpg

SUPERNOVA

Super Nova nesting uygulamaları için tasarlanmıştır. Giriş seviye freze uygulamaları için hızlı ve hassas kesim yapmaya imkan sağlar. 3D yüzey işleme ve nesting uygulamalarının yanında plastik, alukobond, aluminyum, kompozit vb. farklı tip malzemelerin işlenmesi mümkündür.

Bizi Arayın

Tel: 0 (352) 336 36 65 | Fax:  0 (352) 330 07 72

Çalışma Saatleri

09:00 - 18:00

  • Facebook
  • Instagram

© 2020 by Fatih Makina Web Design Vav Reklam Ajansı.